Title Image

Sekcje

Nasze sekcje taneczne
Home  /  Sekcje

STREET DANCE

HIP – HOP > 16 lat

Zajęcia skierowane do młodzieży i dorosłych. Proponujemy zajęcia w grupach o rożnym stopniu zaawansowania w technikach strreet dance takich jak: popping , break dance, hip hop, house, dancehall.

STREET DANCE

HIP – HOP 12 – 15 lat

Zajęcia dla młodzieży do 15 roku życia. Proponujemy zajęcia w grupach o różnym stopniu zaawansowania w technikach strreet dance takich jak: popping, break dance, hip hop, house, dancehall.

STREET DANCE

HIP – HOP do 11 lat

Zajęcia dla dzieci do 11 roku życia. proponujemy zajęcia w grupach o rożnym stopniu zaawansowania w technikach strreet dance takich jak: popping, break dance, hip hop, house, dancehall.

SHOW DANCE 3 – 6 lat

Zajęcia dla najmłodszych. Dzieci uczęszczające na zajęcia pracują nad: koordynacją, poczuciem rytmu, ruchem scenicznym. Wszystko w formie przemyślanych zabaw i ćwiczeń. Mimo tak młodego wieku uczestnicy zajęć przygotowują choreografię (najczęściej inspirowaną bajkami, lub ulubionymi bohaterami filmowymi), którą prezentują na licznych festiwalach i pokazach.

Modern / jazz

Zajęcia z tańca współczesnego i jazzowego dla różnych grup wiekowych, rozwijające kreatywność, wyobraźnię i wszechstronne umiejętności.

HIP – HOP > 31 (GOLD)

Grupa dla osób, które stwierdziły, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno!!! Świetna zabawa, dużo radości i wspaniała atmosfera na zajęciach!!! Nasze grupy szkolą się w technikach hip hop. Występują na wielu turniejach i pokazach. Polecamy wszystkim. Niezapomniane emocje i przygoda!!!