Title Image

Instruktorzy

Home  /  Instruktorzy

Justyna Lebiest

Najważniejszy jest szacunek. Do siebie i innych, w życiu i w tańcu

Zawodowa tancerka. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Bytomiu. Uzyskała dyplom magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz dyplom instruktora tańca współczesnego -uprawnienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego brała udział w projektach teatru nowego w Zabrzu, pracowała w Operze Krakowskiej, uczestniczyła w wielu warsztatach z zakresu tańca współczesnego i jazzowego. Ze Szkołą Tańca Wena związana niemalże od początku jej istnienia. Na szkoleniach w Wenie zdobywała wiedzę z zakresu technik streetowych. Prowadzi grupy dziecięce i młodzieżowe. Jej podopieczni mają na koncie wiele nagród na festiwalach oraz tytuły vice mistrza polski formacji dziecięcych hip hop.

Rafał Lebiest

CZY TANIEC JEST SZTUKĄ ,CZY SPORTEM?….. DLA MNIE TANIEC TO PRZEDE WSZYSTKIM EMOCJE

Założyciel Szkoły Tańca Wena.

Dyplomowany instruktor tańca- uprawnienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dyplomowany trener tańca sportowego – uprawnienia Ministerstwa Sportu.

Wieloletni członek zarządu głównego Polskiego Związku Tańca Freestyle, sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle. Wykładowca kursów instruktorskich, trener kilkukrotnych finalistów mistrzostw Europy i mistrzostw Świata w stylu Hip-hop w strukturach IDO. Podopieczni to uczestnicy wielu programów z gatunku talent-show: You Can Dance, Got To Dance, Mam Talent, Superdzieciak.

Robert

Każdy taniec jest odkryciem nas samych

Robert Chodara – Dyplomowany instruktor i choreograf tańca. Wykładowca i opiekun merytoryczny na kursie instruktorskim w Krakowie . Swoją taneczną wiedzę zdobywał na wielu warsztatach i w wielu szkołach tańca w Polsce a także w Mediolanie i Los Angeles . Ze szkołą tańca WENA współpracuje od 2004 r . Jest autorem wielu choreografii w tym choreografii z tytułami Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy !!!